Síň slávy

Místo věnované všem těm, kteří se společně se svým psem dali do sportu. Všichni víme, jak náročné to je, že občas dřeme hubou v zemi, potíme krev a žaludek se scvrkává do rozinky. Víme, jak náročné je skloubit čas na trénink takového zvířátka, výjezdy na zkoušky a závody s rodinou a běžným životem. Jsou to hodiny a hodiny, za což komukoli, kdo se do toho vrtnul, patří neskonalý obdiv! Ať už se dostal na mistrák, nebo ne :)

Děkuji, že jste, nebo jste byli s námi. Nevážím si ničeho víc, než právě těchto společných vzpomínek.

Obedience

2. místo OB1 Lenka Švondrová a manchester teriér Abbey-Gail z Městeckého mlýna; 07/24 
1. místo OB2 Petra Pekárková a border collie Reesheja Corvin; 06/24 
OB2 Petra Pekárková a border collie Reesheja Corvin; 06/24
0B1 Jitka Mokrá a australský ovčák Althea Tenebris Ignis Cor; 06/24
2. místo OB1 Petra Mičánková a belgický ovčák malinois Hestie vom Nilpferdhof; 05/24
1. místo OB-Z Lenka Švondrová a manchester teriér Abbey-Gail z Městeckého mlýna; 03/24
1. místo OB-Z Petra Mičánková a belgický ovčák malinois Hestie vom Nilpferdhof; 02/24
OB-Z Petra Mičánková a belgický ovčák malinois Hestie vom Nilpferdhof; 12/23
2. a 3. místo OB1 Libuše Holová a bílý švýcarský ovčák Blueberry Altája; 09/23
5. místo OB-Z Lenka Švondrová a manchester teriér Abbey-Gail z Městeckého mlýna; 09/23
7. místo OB-Z Jitka Mokrá a australský ovčák Althea Tenebris Ignis Cor; 09/23
5. místo OB2 Petra Pekárková a border collie Reesheja Corvin; 09/23
4. místo OB1 Petra Pekárková a border collie Reesheja Corvin; 06/23
?. místo OB1 Petra Pekárková a border collie Reesheja Corvin; 03/23
1. místo v závodu OB-0 Petra Pekárková a border collie Fa Mulan from Let's Border; 08/22
2. místo v závodu OB-0 Karolína Sedláková a border collie Accord z Českých hvozdů; 08/22
1. místo OB-Z Petra Pekárková a border collie Reesheja Corvin; 08/22
OB-Z Petra Pekárková a border collie Reesheja Corvin; 06/22
1. místo OB-Z Petra Pekárková a border collie Reesheja Corvin; 06/22
4. místo OB1 Petra Pekárková a border collie Eseja Slezský Hrádek; 03/18
2. místo OB1 Petra Pekárková a border collie Eseja Slezský Hrádek; 09/16
3. místo OB1 Petra Pekárková a border collie Eseja Slezský Hrádek; 03/16
2. místo OB-Z Petra Pekárková a border collie Eseja Slezský Hrádek ; 09/15

Sportovní kynologie

RH-F A Ilona Staňková a border collie Neptun Foxy Fox; 04/24
RH-F A Dana Kubalová a anglický špringr španěl Umbra Bohemia Jewellery; 04/24
IBGH1 Dana Kubalová a anglický špringr španěl Umbra Bohemia Jewellery; 04/24
IBGH1 Petra Pekárková a border collie Reesheja Corvin; 04/24
FPR2 Ilona Staňková a border collie Neptun Foxy Fox; 04/24
RH-F V Ilona Staňková a border collie Neptun Foxy Fox; 09/23
RH-F V Dana Kubalová a anglický špringr španěl Umbra Bohemia Jewellery; 09/23
BH-VT Petra Mičánková a belgický ovčák malinois Hestie vom Nilpferdhof ; 09/23
BH-VT Ilona Staňková a border collie Neptun Foxy Fox; 09/23
FPR1 Dana Kubalová a anglický špringr španěl Umbra Bohemia Jewellery; 09/23
ZOP Dana Kubalová a anglický špringr španěl Umbra Bohemia Jewellery; 08/23
ZOP Ilona Staňková a border collie Neptun Foxy Fox; 08/23
1. místo na Poháru plemen v záchranařině a poslušnosti Dana Kubalová a anglický špringr španěl Umbra Bohemia Jewellery; 06/23
BH-VT Petra Pekárková a border collie Reesheja Corvin; 09/22
ZZO Petra Pekárková a border collie Fa Mulan from Let's Border; 09/22
ZZO Jitka Mokrá a australský ovčák Althea Tenebris Ignis Cor; 09/22
9. místo MČR BOC, kat. ZZO1 Petra Pekárková a border collie Eseja Slezský Hrádek; 04/16

Rally obedience

1. místo závod RO1 Lenka Švondrová a manchester teriér Abbey-Gail z Městeckého mlýna; 07/24
RO-Z na V a 100 bodů Dana Kubalová a anglický špringr španěl Umbra Bohemia Jewellery; 06/24
RO-Z na V a 100 bodů australský ovčák Dominika Milfaitová a Armie Swan Goldies; 06/24  
RO-Z Tereza Černá a australský ovčák President Lincoln; 06/24
RO-Z Olga Poulíčková a border collie Bacardi Grania alegre; 06/24
RO-Z Kateřina Havlová a australský ovčák As you wished Mabem's Future; 06/24
RO-Z Libuše Holová a bílý švýcarský ovčák Blueberry Altája; 06/24 
RO1 na V a 100 bodů Lenka Švondrová a manchester teriér Abbey-Gail z Městeckého mlýna; 06/24
RO-Z Ivana Vašíčková a australský ovčák Alvin Becamor; 06/24
RO-O Michaela Dočekalová a rotwailer Benny; 06/24
RO3 Petra Pekárková a border collie Reesheja Corvin; 05/24
RO1 Lenka Švondrová a manchester teriér Abbey-Gail z Městeckého mlýna; 05/24
RO2 + přesup do RO3 Petra Pekárková a border collie Reesheja Corvin; 05/24
RO2 Petra Pekárková a border collie Reesheja Corvin; 10/23
RO-Z na V Lenka Švondrová a manchester teriér Abbey-Gail z Městeckého mlýna; 10/23
1. místo závod RO1 Petra Pekárková a Reesheja Corvin; 05/23
4. místo závod RO-0 Dana Kubalová a anglický špringr španěl Umbra Bohemia Jewellery; 05/23
RO-Z Lenka Švondrová a manchester teriér Abbey-Gail z Městeckého mlýna; 05/23
RO1 Petra Pekárková a border collie Reesheja Corvin; 03/23
RO-Z Petra Pekárková a border collie Reesheja Corvin; 02/23
RO-Z Petra Pekárková a border collie Fa Mulan from Let's Border; 02/23
RO-Z Karolína Sedláková a border collie Accord z Českých hvozdů; 02/23

Záchranářský výcvik

2. místo na Českém poháru v záchranném stopování v kat. ZZS1 Ilona Staňková a border collie Neptum Foxy Fox; 10/23 
ZZZ Iveta Houdková a německý dlouhosrstý ohař Buddy; 09/23
ZZZ Dana Kubalová a anglický špringr španěl Umbra Bohemia Jewellery; 08/22
ZZZ Ilona Staňková a border collie Neptum Foxy Fox; 08/22

Nosework

Splnění titulu Master of NW 1 Petra Pekárková a border collie Fa Mulan from Let's Border; 05/24
D1 Petra Pekárková a border collie Fa Mulan from Let's Border; 05/24
Uz Lenka Švondrová a manchester teriér Abbey-Gail z Městeckého mlýna; 12/23
N2 Petra Pekárková a border collie Fa Mulan from Let's Border; 09/23
Splnění titulu Master of NW-Z Petra Mičánková a belgický ovčák malinois Hestie vom Nilpferdhof; 09/23
Dz Petra Mičánková a belgický ovčák malinois Hestie vom Nilpferdhof; 09/23
W1 Petra Pekárková a border collie Fa Mulan from Let's Border; 07/23
Nz Petra Mičánková a belgický ovčák malinois Hestie vom Nilpferdhof; 06/23
Uz Karolína Sedláková a border collie Accord z Českých hvozdů; 02/23
Uz Karolína Sedláková a border collie Bucifal Brixa`s Family; 02/23
Uz Aneta Sahulová a border collie Brilliant Baffi Bellis Hope; 02/23 
Uz Petra Mičánková a belgický ovčák malinois Hestie vom Nilpferdhof; 01/23 
U1 Marcela Čuchalová a malý hladkosrstý pinč Airin Fluke; 01/23
4. místo urban závod dvojic The Lord of the Nosework Petra Mičánková a belgický ovčák malinois Hestie vom Nilpferdhof + Petra Pekárková a border collie Fa Mulan from Let's Border; 11/22
1. místo závod dvojic Nočním městěm Petra Pekárková a border collie Fa Mulan from Let's Border + Lenka Švondrová a manchester teriér Abbey-Gail z Městeckého mlýna; 10/22
3. místo závod dvojic Nočním městem Karolína Sedláková a border collie Accord; 10/22
Splnění titulu Master of NW-Z Marcela Čuchalová a malý hladkosrstý pinč Airin Fluke; 09/22
Nz Marcela Čuchalová a malý hladkosrstý pinč Airin Fluke; 09/22
N1 Olga Poulíčková a border collie Bacardi Grania alegre, 09/22
Wz Marcela Čuchalová a malý hladkosrstý pinč Airin Fluke; 08/22
Wz Petra Mičánková a belgický ovčák malinois Hestie vom Nilpferdhof ; 08/22
Wz Lenka Švondrová a mancheter teriér manchester teriér Abbey-Gail z Městeckého mlýna; 08/22 
WZ Monika Kamešová a Bee Enie Winter Diamond; 08/22
WZ Olga Poulíčková a border collie Bacardi Grania alegre; 08/22
3. místo závod Petra Pekárková a border collie Fa Mulan from Let's Border; /22
U1 Dana Kubalová a anglický špringr španěl Umbra Bohemia Jewellery; 01/22
U1 Monika Kamešová a Bee Enie Winter Diamond; 01/22
U1 Olga Poulíčková a border collie Bacardi Grania alegre, 01/22
N1 Petra Pekárková a border collie Fa Mulan from Let's Border; 08/20
Uz Dana Kubalová a anglický špringr španěl Umbra Bohemia Jewellery; 06/20
Dz Marcela Čuchalová a malý hladkosrstý pinč Airin Fluke; 12/19
Nz Kateřina Havlová a australský ovčák As you wished Mabem's Future; 10/19
U1 Petra Pekárková a border collie Fa Mulan from Let's border; 10/19
Uz Marcela Čuchalová a malý hladkosrstý pinč Airin Fluke; 07/19
Splnění titulu Master of NW-Z Petra Pekárková a border collie Fa Mulan from Let's Border; 04/19
Nz Petra Pekárková a border collie Fa Mulan from Let's Border; 04/19
Uz Kateřina Havlová a australský ovčák As you wished Mabem's Future; 12/18 
Wz Petra Pekárková a border collie Fa Mulan from Let's Border; 09/18
Nz Petra Pekárková a border collie Eseja Slezský Hrádek; 09/18
Wz Kateřina Havlová a australský ovčák As you wished Mabem's Future; 09/18
Dz Petra Pekárková a border collie Fa Mulan from Let's Border; 08/18 
Uz Petra Pekárková a border collie Fa Mulan from Let's Border; 11/17
Uz Petra Pekárková a border collie Eseja Slezský Hrádek; 11/17 

Pasení ovcí

NHAT Karolína Sedláková a border collie Bucifal Brixa`s Family; /23
NHAT Petra Pekárková a border collie Reesheja Corvin; 06/21
HWT Petra Pekárková a border collie Fa Mulan from Let's Border; 04/16
ZVOP Petra Pekárková a border collie Fa Mulan from Let's Border; 04/16

Ostatní

10. místo na Jøringovém trháku - MR BCCCZ v kolových disciplínách Karolína Sedláková a border collie Bucifal Brixa`s Family; 10/23
1. místo na MR BCCCZ v canicrossu Nicole Vošvrdová a border collie Bucifal Brixa`s Family (příprava Karolína S.); 9/23
H1 Libuše Holová a bílý švýcarský ovčák Blueberry Altája; 09/23
F1 Karolína Sedláková a border collie Accord z Českých hvozdů; 11/22
MD-1 Michaela Prokešová a border collie Dona Grania alegre; 08/22
DwD-2 Michaela Prokešová a border collie Dona Grania alegre; 08/22
1. místo sranda závod Ilona Staňková a border collie Neptun Foxy Fox; 08/22
2. místo sranda závod Dana Kubalová a anglický špringršpaněl Umbra Bohemia Jewellery; 08/22
3. místo sranda závod Dita Švaříčková a výmarský ohař Bonnie; 08/22
10. místo na MČR BO v CC Petra Mičánková a belgický ovčák malinois Hestie vom Nilpferdhof; 07/22 
OVVR Markéta Hrubešová a chesapeake bay retriever Cristal Zack od Hošťálky; 05/19