Kdo jsme?

Petra Pekárková, Lenka Švondrová, Karolína Sedláková, Petra Mičánková

5 ženských, co se rozhodly předávat dále těm, co mají zájem, co se v kynologii naučily. A protože nás nebaví dělat věci stále dokola a stejně, hledáme své vlastní cesty, jak se dostat k cíli. Neexistuje jedna metoda správná pro všechny, jedno provedení padnoucí všem, ani jedna interpretace problému. Tabulková řešení u nás nehledejte. 

Budete-li chtít, rády vám pomůžeme s 'jakýmikoli' problémy, nemusíte se bát, že vás budeme soudit, říkat o vás, že jste jako majitelé selhali.. ap. Mnohokrát jsme si prošly pády na držku s našimi psy, je to naprosto normální! Důležité je vstát, nesvádět vše na psa, nechat si poradit a makat na tom, aby se všem stranám lépe žilo.

Jak pracujeme?

Metody volíme tak, aby seděly týmu. Jsou chování, která chceme, aby se týmy naučily tvarováním, jelikož vidíme, že to má lepší efekt do budoucna a navíc chceme, aby si i  tuto metodu majitelé osahaly. Ale nácvik většiny ostatních cvičení lze variabilně měnit dle potřeb psa, zájmu, či mechanické dovednosti psovoda.

Vyžadujeme, aby majitelé trénovaly doma. Trénink jednou za týden na lekci nemá smysl (a ano, poznáme to...).Jak postupovat?

REGISTRUJTE SE NA DOGRESU

odkaz

VYBERTE SI LEKCI

Že je volná zjistíte podle ukazatele (např. 3 z 5).

REZERVACE

Pro pravidelné tréninky je nutné mít nabitý kredit. Kurzy se platí na vygenerované údaje.

PLATBA

Kredity i platby jednorázových lekcí/kurzů provedete snadno online. Hotovost nepřijímáme.

POTVRZENÍ

Že přihlášení proběhlo správně poznáte podle potvrzujícího e-mailu.

LEKCE

Potřebné informace i kontakty jsou uvedeny v informacích o lekci. Trénink je možné zrušit 48 hodin předem.


projekt Clickdogačky

Pokud chcete vědět, jak trénujeme sami sebe, jak na tréninky přemýšlíme, jak si ulehčujeme práci, zkrátka, co vše leží za Click dog jako takovým, mrkněte do naší skupinky. 

Skupinu najdete zcela free ZDE :)


Co o nás říkají naši klienti?

Ahoj Peti a Leni, po dlouhé pauze se chci jen ozvat, že makáme!

Hrozně mě mrzí, že nemakáme i s váma, aby to bylo ještě efektivnější a protože mi chybíte, ale vůbec se to teď nedá časově skloubit, po očku slintám nad kurzama, a hned jak to bude schůdné, máte nás zpátky!

Každopádně na vás každý den vzpomínám, jak mi vaše rady zahraňují zadek, abychom se někam posouvali a já nezešedivěla.

Ta vedra nám to teď dost ulehčovaly,  to byly 2 měsíce s "normopsem". Ale i tak jsou to za ten rok nebe a dudy.

DĚKUJU, DĚKUJU, DĚKUJU!

Úspěchy:
- podívej se na "kachny, slepice" (už celkem normálka)
- přivolání od stojící srnky+zajíce na cestě, ty voléé, jsem se poprvé fakt rozbulela
- jednoduché povely na stopě zajíce, kočky, srny které před náma utíkali (mockrát)
- odpočinek, když se učím (pane bože halelůja děkuju!)
- odpočinek v restauraci
- dobrovolný odpočinek v kleci
- automatické odpoutání od tramvaje, traktoru
- odpoutání od holubů v parku na jméno

Jitka Dulajová

Byla jsem docela nervózní, ale po pár minutách jsem se já a i můj pes dokázali uvolnit a pracovat. Trenérka odvedla skvělou práci a dobře mě naváděla. Získala jsem na spoustu věcí jiný pohled, čehož si cením. Dodalo mi to zase trochu klidu, že nejsme sami, kdo má ve výcviku nějaké potíže, a také rady do normálního soužití, které se rapidně zlepšilo.

Lucie Doležalová

Chci aspoň takto poděkovat za všechno, co jste nás naučily. Ukázalo se, že po komunikačkách jsem se dost zklidnila, a tím se ukázalo, jak dobré základy jste nám daly, ale brzdila jsem to já vlastní hlavou a nejistotou.

Například jsme byli teď v týdnu cvičit ve smyslové zahradě spolu ještě s jedním pejskem z útulku, který Aika vyštěkával a vzpínal se na vodítku směrem k němu. Dřív by mu to s radostí vrátil, jak jistě víš, a já bych panikařila, že to teda nedáme a držela bych si co nejbezpečnější vzdálenost a znejistila pokaždé, co by se pes přiblížil až moc blízko. Ale teď se prostě věnoval čuchacímu koberečku, já byla v klidu a vždy jsem ho jen upozornila, že se pes přiblížil, aby se nelekl, že je najednou blíž a zvládl perfektně dělat druhému psu figuranta aniž by eskaloval jeho reakci.

Když to vypadalo, že je to na něj moc, tak vždy pomohla orientation game se vzdálením se od psa.

Chtěla jsem jen abyste věděli, že jsem Vám moc vděčná a opravdu jste nám hodně pomohli.  

Lucka Š.

Kájo, díky moc za sepsání úkolníčku!

P.S.: Jsem opravdu nadšená z každé lekce! Nadmíru mě s tebou baví holky trénovat a jsem vděčná, že můžu a ten pohodovej přístup!

Jo! Jo! Jo!

Kája M.

Fundované rady, citlivý přístup ke psům i psovodům. Jen víc takových škol, jde to i s všestrannou radostí!

Ilona Staňková

Díky holkám z Click dog máme doma veselého, šťastného, sebevědomého a pohodového pejska. Budujem sebevědomí, pracujem na provozních věcech a věnujeme se noseworku a mantrailingu.

Káťa H.

Petí, zoo dopadla luxusně!

Viděli jsme všechno co šlo, zvířátka v klidu sledovala a pak jsme prostě šli dál a úplná pohodička, milion psů a lidí... já to fakt čekala špatný, že po 10 min budem odcházet:D

Byla fakt hustá, v klidu sledovala zvířata a pak prostě jsme odešli, mám hroznou radost, že i přesto jak byla unavená, tak to dala a sedlo jí to, protože to mohl být fakt průser, ale dobrý. Tenhle týden jsme posunuly limity ještě dál, než bych si kdy myslela 😍

Míša D.

Peťo, moc děkuji za dnešní trénink, byl boží.... já sama jsem poseroutka, ale s tebou jsem věděla, že se nemůže nic stát.... snad to jednoho dne budu zvládat, i když půjdu sama. Hned dnes jsme využili na jednoho štekače a představ si, že když už si ten puller vzal, tak se na psa za plotem ani nepodíval a to pes štěkal.... A pak návštěva u rodičů, mají morčata, na které vždycky vyjel a dnes koukal a odpoutat se bez reakce... miluju ho a tobě dekuju.

Monča Skotalová

Click dog je skvělé místo, pokud se chcete naučit, jak vašemu psovi pomoct stát se tou nejlepší verzí sebe jakou vůbec může být.
Kupa informací od lidí, kteří vědí, o čem mluví, vstřícný přístup a super kolektiv.
Petí, děkujeme, že se o nás tak hezky staráš 🙂

Pája P.

Chtěla jsem ti jen říct... byli jsme v termálech v Maďarsku, pes s námi... a já si uvědomila, že toho Ambina vlastně hodně umí...

Na recepci zaujala "nulovou pozici", chodila skleněnými otáčecími dveřmi, jezdila proskleným venkovním výtahem, na hradě ve Visegrádu čekala odložena před expozicemi, kam nesměla, v Szentendre v klídku procházela extra úzkými uličkami, kde za každými druhými vraty zuřil nějaký pes, v Budapešti s námi půl dne chodila v centru města, jezdila přecpaným metrem, tramvajemi, zvládla jezdící schody. Věří mi a když řeknu: "Pojď", tak jde všude se mnou.

Všechny ty hodiny výcviku měly smysl. Takže velké díky!!!

Dana K.

Pokud někdo chcete "přístup na míru", Peťa a její Click dog je to pravé. Zkušenosti, lidský přístup a umění předat informace dál v jednom.

Anna O.

- trenérka -

Díky Click dog jsem se jako začátečník naučila, jak pracovat s mladým pejskem a oba jsme získali základní průpravu pro další práci, případně i sport. Mohu jedině doporučit.

Anna M.

Velmi doporučuji, skvělý přístup... Péťa nám moc pomohla a dál pomáhá 😊

Káťa H.

Moc se mi líbí tréninky s Péťou Pekárkovou. Používá pozitivní metody, poradí s každým problémem. Každý trénink se dozvím něco nového. Vždy se sem moc těšíme, já i pejsek.

Martina S.

- trenérka -

Click dog doporučuji všemi 10... vlastně doporučujeme všemi 38 (✋🤚👣🐾🐾)!
Mám teriérku z útulku, 4 měsíce jsme se v tom slušně plácaly. Po měsíci (4 trénincích) s Peťou jsme se naučili daleko lépe komunikovat, rozumět si a tím i zlepšit náš vztah .
Všechny rady a cvičení skvěle fungují a vše jenom a jenom pozitivně 😍 

Jitka D.

Péťa mi spadla z nebe právě včas - v době, kdy jsem si domů přivezla štěně Naučili jsme se u ní, jak pracovat s klikrem, jak učit různé triky, pilovali jsme přivolání a pokračujeme dalšími aktivitami. Na Pétiných trénincích oceňuji individuální přístup a velkou trpělivost se všemi psovody 🙂 Mohu jen doporučit!

Klára J.

- trenérka -

Péťu a její tréninky mohu jen doporučit. Ať už jdete na konkrétní ucelený kurz nebo jen na běžnou lekci, vždy přistupuje ke každému psovi i páníčkovi individuálně. Její lekce mě baví, dávají mi smysl a vždycky se na ně těším. Určitě k ní budu i nadále chodit, ať už na tréninky provozní poslušnosti nebo na jaře i na nějaký ze sportů.

Lenka Š.

- trenérka -

Jestli můžu tvrdit tak Peťa mi zachránila mladou. Teď spolu fungujeme nádherně - a mohla bych i tvrdit, že to mezi námi utužilo vztah. Určitě je to zase jiný pohled na trénink a teda musím říct že nám vyhovuje. Myslela jsem si, že toho vím docela dost, ale jak jsem se sakra zmýlila - no prostě Peťa mi toho tolik dala a tolik co teď neustále denně používám venku. Pořádají super kurzy - mají skvělý kolektiv, s kterým se dá na vše domluvit ❤️

Pája K.

Tréninky s Peťou můžu jen doporučit, Agáta na ně chodí vždycky nadšená a i Peťu vidí velice ráda 🙂 Líbí se mi pozitivně zaměřené tréninky, jsem ráda, že jsem měla možnost naučit se princip práce s clickrem, přivolávačské hry, které se hodí i v běžném provozu, výborné jsou i tréninky hoopers. Jednoduše - jsem ráda, že jsme začaly trénovat právě s Peťou, i když to teď časově moc nestíháme

Bára K.

Máme za sebou s mým Athoskem vstupní kurz u Péti. Nemůžu jinak, než smeknout klobouk. To, jak každé tréninky na sebe navazovaly, Péti přístup a vstřícnost, to se opravdu jen tak nevidí. Jsem strašně ráda za tuhle možnost a zkušenost, kterou jsem tímto získala. Pokud někdo váháte nebo jste se ještě nepřihlásili, děláte chybu. Díky skvělému přístupu a vysvětlení čehokoli získáte úplně jiný pohled na práci se svým parťákem a určitě se díky trenérce dostanete se svým čtyřnohým kamarádem na správnou cestu! 😊
Takže doporučuji všema deseti a i Athosek přidává obě packy!
❤️ DĚKUJEME! ❤️

Anet V.

Chtěla bych všem doporučit lekce Lenky Švondrové zaměřené na přivolání (kurz Pes Parťák a také intenzivka Správná pochvala a přivolání, která otestuje i pokročilé týmy).K Lence na lekce doporučuji hlásit psy, co mají tendence lovit, také ty, co už někdy zdrhli za zveří, a i takové, kterým se dokonce povedlo něco dohnat. Lenka vám nedoporučí EO jako instatní řešení, naopak vám ukáže řešení jiná. Řešení na základě sebekontroly a přivolávačských her. Pomohla mi vytvořit strategie na základě nátury mé feny, na základě plemene jakým ona je (historií a predispozicemi, co si nese v krvi od předků) a také na základě prostředí, v jakém se dennodenně nacházíme. Nedávná intenzivka Správné pochvaly a testování přivolání měla u nás obrovský úspěch a z emocí a zkušeností, které jsme při ní nasbíraly jsem těžila ještě týden poté. Rozhodně se hlásím na další, protože o dobré přivolání je třeba pravidelně pečovat.

Petra M.

- trenérka -

Tréninky pod vedením Peti mohu jedině doporučit díky přivolávačským hrám, které mě naučila, se naše přivolání zlepšilo natolik, že už ani odvolání od srnek není problém.. Líbí se mi, že se provozní poslušnost odehrává v reálném prostředí a pozitivní motivaci, kdy rozhodně nejde o žádný klasický dril psa.. v neposlední řadě děkujeme za moznost tréninků zatím ne moc rozšířeného sportu hoopers, které mou bernardýnku moc baví:)

Karolína P.

- trenérka -

Tréninky pod vedením Peťi mi dali ty nejpevnější základy, na kterých neustále stavím! Není to pouze trenér pro mého psa, ale i pro mě samotnou. Podpořila mě v dalším samostudiu a ukázala mi, jak super zábava trénink může být, pro mě a i mého Noxxe. Co všechno můžeme dokázat, pokud dokážeme spolupracovat a správně komunikovat. Její tréninky se mi stali důkazem toho, že i když mám doma xAPBT tak vztah a poslušnost nemusíme zakládat na dominanci a drilu, ale že pozitivní trénink (do kterého jsem vkládala své naděje pro to, jak se vyhnout starým cvičebním metodám) nám přinese stejnou poslušnost a krásnější vztah jako bonus. Díky ochotě a individualitě s jakou Peťa přistupuje ke každému týmu, jsme se mohli na tréninku domluvit v podstatě kdykoliv a kdekoliv. Díky tomu, jsme také zahájili nácvik cestování v autě, i přes to, že auto nemám. Navíc i mimo trénink, se mi Peťa stala velmi ochotným mentorem, který poradí s každou drobností. Počínaje drobnými zraněními a jejich řešením až po výběr tréninkového vybavení. Proto my Peťe děkujeme za všechno, co pro nás udělala a ještě udělá - my totiž nekončíme!

Barča V.

O Click dogu jsem se dověděla přes web. Hledala jsem cvičák v blízkosti, kde se nebudou smát, že chci cvičit Pražského krysaříka. Trénovat nováčky jsme začali 11. 2. v 10 týdnech. Molly to moc bavilo a byla úžasné štěňátko, co se na příští lekci potřebovalo pochlubit, co vše umí. Když to celkově vezmu, jela jak fretka a vše co si Kája připravila se snažila zvládat. Moc se mi líbilo, jak nás jako úplně začátečníky vše potřebné naučili pro základní potřeby štěňátka. Chtěla jsem po Vstupním kurzu pokračovat, ale necítila jsem na to, aby šla Molly na Vejrostky. Domluvily jsme se tedy na individuálních lekcích u Káji, které nás posunuly dál. Zkoušely jsme společnou lekci z jiným pejskem. Ale nebylo to pro nás, necítily jsme se dobře. Ani já, ani Molly. Pobavila jsem se o tom s Kájou a vyzkoušely jsme jiného parťáka. S retrívřicí Viky a její paničkou jsme na podobné vlně a tak si všechny rozumíme. Jsem velice ráda za komunikaci a individuální přístup.
S autistickým Petříkem navštěvujeme klubík. Petřík je velice nadšený a snaží se pracovat, jak s Molly tak i s jinými psy. Hodně mu Klubík pomáhá. 

Zuzka Č.

Několikrát se mi potvrdilo, že chodit od stěněte k Petě byla super volba a dá se na těch základech vždycky stavět i po delší době a hlavně i v různých krizovkách.

Bára K.

Jsem ráda, že můžu být Ozákovi trošku dobrým majitelem... a chápu, že se musím ještě hodně učit. Ale hlavně, když je od koho a žes nás vzala na začátku pod svá odborná křídla.

Přivolávačská hra funguje stále!! Na Vánočním cvičáku měli retrívři disciplínu přivolání, kdy museli proběhnout okolo několika misek s granulemi a rohlíky na čas.

Ozakovo RUN bylo jasný vítěz!

Markéta H.

Kontaktujte nás

Havlíčkův Brod, Bohdaneč u Zbr., Kolín

info@clickdog.cz

@Clickdog.cz