Individuální mentoring
pro vás a vašeho psa.

Na míru, promyšleně, systematicky, s postupem.

Nabízím vám možnost, jak zintenzivnit aktuální lekce. Chtěli byste svůj trénink posunout dále, nebo se už konečně začít reálně posouvat? Chcete, nebo potřebujete více, než nabízí klasické hodiny v psí škole? Ať už řešíte nějaký problém, máte psa se speciálními potřebami, připravujete se na zkoušky, nebo jste si právě pořídili štěňátko, jsem tu pro vás.


Zaměření:

 • Štěně pro život, aneb systematická příprava štěňátka na život v lidském světě. Je toho tolik, co to malé stvoření potřebuje poznat a naučit se :)
 • Provozní poslušnost, problémová chování, práce s reakcemi na okolí. Nejčastěji volené téma. Je hodně široké, je tedy třeba domluvit specifikaci a jet postupně po prioritách. Napiš a domluvíme se.
 • Poslušnost ke zkouškám se dá dělat i zábavně, věřte mi :)
 • Nosework, pachová detekce od A do Z. Začít můžeme standartními vzorky, ale také "oklikou" přes vyhledávání hraček, žrádla, či věcí. 

Nejčastěji v rámci koučinku řeším problémová chování (agrese na psy, rodinu, děti), kde je třeba upravit soužití rodiny a psa, zabezpečit bezpečnost a rehabilitovat jedince zpět do normálního života. Často jde ruku v ruce povahový problém se zdravotním stavem psa. Tento proces nelze vyřešit během měsíce a je třeba, aby byl majitel i zbytek rodiny srozuměn s tím, že je to bude stát nějaké úsilí. 
Koučinkové lekce zaměřené na štěňátka a provozní poslušnost (včetně reaktivců) se nedějí na jednom místě, jezdíme do reálného prostředí, které tým potřebuje (město, les, jiné cvičiště... ap). Je třeba být pojízdný.

Rychlost progresu i četnost tréninků záleží vždy pouze na majiteli.

Kdo vás povede?

Petra Pekárková

 • majitelka Click dog, trenér na plný úvazek
 • 14 let zkušeností s lektorováním týmů, vedením a organizací akcí, vymýšlením tréninkových plánů
 • ročně odtrénované desítky hodin lekcí, několik intenzivek a táborů
 • účastník vzdělávacích akcí s předními trenéry z ČR i zahraničí


Jak to bude probíhat?

Základní program - pravidelně offline + online podpora

 • 2x měsíčně hodinový, osobní trénink.
 • 2x za měsíc spojení přes Meet. Trénink před kamerou, či probrání teoretických informací, odpovědi na otázky.
  Nevyužití online lekcí nevede ke zvýšení osobních hodin, či vrácení poměrné částky.
 • Pokud jsi z daleka, je možné domluvit online koučink (každý týden spojení přes Zoom, nutnost natáčet videa a alespoň 2x do měsíce mít pomocníka k nahrávání venku), či 3x online a 1x osobně v Praze nebo u nás na Vysočině.
 • E-mailové/facebookové spojení pro sdílení rad, úkolů, domácích videí.. ap.
 • Domácí úkoly na každý týden. Postupy, nahrané komentáře, ukázková videa.
 • Na osobních lekcích posuneme dále věci, které vás trápí, či je potřebujete otestovat v rušném prostředí s dohledem trenéra.
 • Ve video hovorech probereme tvé tréninkové trable, ujasníme si kritéria, vybereme metody, zadáme, či posuneme dále domácí úkoly.
 • Koučink není pouze o tréninku, jde o psychické vyladění majitele, pochopení toho, jak vystavit trénink psovi, aby mu rozuměl.
 • Bonus - přednostní přihlášení na externí akce

Naše spolupráce se dá nastavit tak, aby vám co nejvíce vyhovovala, tak se nebojte napsat.

Co vás naučím?

 • přemýšlet nad tréninkem jinak, tzv. out of the box
 • orientovat se při tréninku také na sebe, své emoce a nastavení hlavy
 • postupovat systematicky, ale stále kupředu
 • nebát se vystupovat z komfortních zón, naučit se hledat cesty postupu
 • zvládat průchody i setkávání s cizími psy
 • vybrat si správně pomůcky k tréninkům i k řešení problémového chování
 • jak si vybrat sport i jak v něm udělat první krůčky (základy, pravidla, výběr trenéra, případná pomoc na prvních trénincích... ap.)


Co dělat určitě nebudeme?

 • bezmyšlenkovitě používat jakékoli, natož potenciálně averzní, pomůcky
 • trénovat bez potřebných informací, bez odpovědí na vaše otázky
 • vystavovat vás, či psa neadekvátním nebo nebezpečným situacím
 • řešit pouze následky bez příčin

DO ZÁŘÍ ŽÁDNÉ TÝMY NEPŘIJÍMÁM

Co o koučinku říkají klienti?

Pokud se chcete společně se svým psem pohnout dopředu, nebo možná jen z mrtvého bodu, ale je pro vás oříšek rozejít se správným směrem, najděte si kouče a možná i mentora.

Já měla to štěstí a potkala Peťu z Click dog týmu, která pro mne dokázala zastat obě role.

Jako kouč mi pomohla utřídit si myšlenky a začít se soustředit jen na několik málo věcí, které se svým psem mohu dělat hned teď a jak jsem později zjistila, které nám zároveň připravují půdu pro další společný rozvoj.

Také mi jako kouč pomohla projít si nepříjemnými chvilkami, při kterých máte pocit, že "to" prostě nedáváte. Jenže, když máte do party někoho nezaujatého, kdo vám pomůže se podívat na vaši situaci z venku, tak to vše najednou nevypadá tak strašně. Začnete se na "to" dívat věcně a začnete zase myslet.

Peti velké plus je, že nás dokáže i odmentorovat. Takže, i když jsem věděla na čem pracuji a proč, ale někdy jsem prostě nevěděla jak nebo jak nejlépe, tak neváhala a ukázala, navedla, poradila. To se počítá, to je totiž okamžitá pomoc.

Navíc! Když jsme spolu intenzivně pracovaly, tak jsem se na ní mohla obrátit i mimo naše plánované schůzky, SMSkou, MSGrem a mohla jsem se spolehnout, že se mi hned, jak bude mít jen trošku čas, napíše zpět.

Pro kontext dodávám, je mi 48 let a ten teriér, se kterým jsem za Peťou před rokem přišla, je náš 7. pes a v té době mu bylo 1,5 roku. Byla jsem zatížená předchozími zkušenostmi a přístupy ke služebním psům, ale zároveň věděla, že můžu tohohle psa vychovat jinak. Jenže jsem se z toho neuměla vymotat sama.

Koučink u Peti Vás nakopne, někdy zpomalí, někdy povzbudí a zrychlí. Pomůže Vám myslet a postavit se na vlastní nohy.

M. J.

Nějakou chvíli jsme s Petrou spolupracovali, když mi navrhla, že má volné místo v dalším cyklu koučinku. Nakonec jsem do toho šla a nelituji ničeho, co se stalo.

Na začátku to, hlavně pro mě, bylo dost těžké, protože jsme přicházely pořád na nové a horší problémy. Ale postupně, jak šel čas, byla na mě i na psovi vidět velká změna. Hodně se nám usnadnil provozní život díky nepatrným změnám a radám, které jsme dostali. Začali jsme díky tomu zase jezdit na výlety. Po pár měsících, kdy jsme dost pracovali na funkčních a provozních prvcích, Petra navrhla do toho zapojili i trochu sportu, takže jsme jeli na první sportovní trénink a dostávali jsme víc sportovních prvků do našeho života.

Potom byla vidět další velká změna, protože psa to se mnou začalo bavit a pracoval víc ochotně. Postupně jsme časem dokázaly i přijít na důvod toho, proč má můj pes takové problémy a ty začaly postupně ubývat. Do budoucna jsme se nechali inspirovat právě Petrou a rozhodli jsme se zaměřit ještě víc na sporty. Aktuálně jsme teď už v podstatě schopni dělat, co nás baví bez větších omezení. Sice jsme měli i těžší časy, ale i z těch jsme se v koučinku nakonec odrazili a poučili. Takže ano, doporučila bych ho lidem, kteří mají jakékoli neshody se svým psem ať už ve sportu nebo v chování jako takovém. Nám neskutečně pomohl se posunout vpřed. Je znát velký rozdíl mezi jednotlivými tréninky, a nebo koučinkem. Můžete mít stejný počet oddělených tréninků, ale ty konzultace a možnost se denně poradit s čímkoli, co vám není jasné, vám bude stejně chybět. 

Na závěr bych chtěla ještě trochu popsat to, jak se mi pracovalo přímo s Petrou. Asi bych nenašla osobu, která by se na mého psa i po tolika eskapádách dívala pořád laskavě a s vírou v očích, že to dáme. Neustále mě podporuje a směřuje správným směrem. Musím ji za to dost obdivovat, protože vím, že nejsme zrovna jednoduchá dvojice. Jsem s naší prací moc spokojená a doufám, že spolu budeme pokračovat..

L. D.

Bude doplněno.

K. O.

Kolik to bude stát?

Osobně - virtuální spolupráce

6x hodinový, individuální trénink
(či 12x půlhodinový) 
6x online call 
Tréninkový plán, domácí úkoly.
Mentorované tréninky + mentorovaná účast na lekcích kolegyň.
Stálá podpora, rozbor situací.
Volnější volba termínů lekcí.
Přednostní přihlašování na akce.

8000 Kč
/ čtvrt roku

tzn. 667,-/indiv. lekce

Virtuální spolupráce

3x hodinový, individuální trénink v Praze nebo u nás na Vysočině.
9x online call
Tréninkový plán, domácí úkoly, zpětná vazba na zaslaná videa.
Stálá podpora, rozbor situací.
Volnější volba termínů lekcí.

Přednostní přihlašování na akce. 

8000 Kč
/ čtvrt roku

Kde se přihlásit?
Napište mi skrze formulář níže, připište váš cíl, popište aktuální situaci i to, co potřebujete trénovat/řešit. Přibližně během týdne se vám ozvu. 

Nadpis textu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem.