Naše online kurzy:

Začátek v přesný termín.
Množství týmů omezeno.

Začátek 1. 2. 2024

Pejskařské minimum

Knihovna videí.
Začít lze kdykoli.

Knihovna videí.
Začít lze kdykoli.

Proč trénovat online?

Online kurzy mohou být skvělým pomocníkem k systematickému tréninku. Skrze pečlivě připravené soubory, ukázková videa, webináře a vysílání může trenér předat třeba i o něco více, než na osobní lekci. Nevýhodou samozřejmě zůstává absence lektora v reálném čase tréninku, což na majitele nakládá větší nároky na pečlivější pozorování psa, zodpovědnost "dokopat" se cvičit a vést si tréninkový deník. Nicméně, jste-li rádi páni svého času, nebo máte dobrého trenéra daleko, je online vedení velkou příležitostí posunout se o kus dále.

Náplň vzdělávacích off-live kurzů je připravena do formy knihovny videí a teorie. Start kurů není omezen termínem, počtem účastníků a vlastně ani vlastním pejskem. Každý si studuje/pracuje podle svého tempa, možností, není na něj vyvíjen tlak v podobě pravidelných lekcí, či brzkého konce.

Kdo pro vás kurzy tvoří?

Jsme trenérky psí školy Click dog, aktivně působíme na severu Vysočiny a v Kolíně, a právě tady vznikají i naše online kurzy. Jsme se vědomy toho, že reálnou spolupráci nic nenahradí, ale také víme, že online forma dokáže efektivně pomoci v nasměrování, či pošťouchnout do další práce. A tak své myšlenky, postupy i podporu, čím dál tím více vkládáme také do tohoto druhu vzdělávání.

Náš tým se skládá ze 4 trenérek, přičemž každá vám pomůže s některým z dílků skládačky naší vize "Pes pro život". Číst dále