Mentorovaná procházka

Počet týmů na lekci: 1

Věkové omezení: žádné

Místo konání: dle domluvy, ale okolí našeho působení

Trenér pro problémová, reaktivní chování: Petra Pekárková

Trenér pro nežádoucí lovení: Lenka Švondrová

Cena: 700 Kč

Mentorované procházky nejsou běžně vypsané v systému, jelikož jsou přístupné pouze našim klientům. Docházíte-li k některé z Click dog trenérek, směle si               o procházku napište! :)  Využít můžete formuláře níže.

Pokud potřebujete pomoci s fungováním vašeho pejska v reálných podmínkách, máte za sebou tréninky v prostředí cvičáku, či jiného bezpečného prostředí a chcete se posunout dále, jsou tyto lekce právě pro vás.

Půjdeme s vámi na krátkou procházku a "každou minutu" vám budeme komentovat, abyste věděli, co pes dělá, proč, jak bychom na tyto situace reagovaly my - trenéky, jak můžete vylepšit psíkou pozornost i reakce, ap.

Potrénujete si přesně to, co vás "pálí" a je-li prostor, tak není problém se pověnovat i jiné záležitosti, např. možnému zabavení či uklidnění psa venku, slušné chůzi na vodítku, bariérám, řešení situací, mezipsí komunikaci při setkání i na plotech, trikům, či manipulaci po dobrém.

Vaše přání nám vždy napíšete předem do poznámky lekce, či do e-mailu. My se vám ozveme a domluvíme se na přesnější náplni, abyste věděli, co vás čeká a na co se připravit. Může se stát, že vás na průběh lekce připravovat nebudeme, v tu chvíli si buďte jití, že je to účel a odráží to vaše přání nebo potřebu 😉

Pokud bude vašim přáním mezipsí setkání, komunikace a socializace, pak budou otevřena ještě další místa pro přihlášení sparing parťáků. Ale nelze slíbit, že se vhodní adepti najdou, toto je vždy nejisté. Trenér si v takovém případě může vzít na pomoc svého psa, pokud uzná za vhodné, že to bude k věci a že se jeho zvíře zvládne vyrovnat s minimem pozornosti.

Máte zájem o mentorovanou procházku?

Vyplňte všechny potřebné údaje, v samotné zprávě představte svého pejska a popište situaci. My se vám ozveme co nejdříve zpět.

Co o těchto lekcích říkají klienti?

Peťo, moc děkuji za dnešní trénink, byl boží....

Já sama jsem poseroutka, ale s tebou jsem věděla, že se nemůže nic stát.... snad to jednoho dne budu zvládat,
i když půjdu sama. 

Hned dnes jsme využili na jednoho štekače a představ si, že když už si ten puller vzal, tak se na psa za plotem ani nepodíval a to pes štěkal....

A pak návštěva u rodičů, mají morčata, na které vždycky vyjel a dnes koukal a odpoutat se bez reakce... miluju ho a tobě dekuju.

Monika Skotalová